Ana sayfa

Zhangjiagang Eceng Machinery Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3

Zhangjiagang Eceng Machinery Co.,Ltd

Zhangjiagang Eceng Machinery Co, Ltd PET streç şişirme makineleri, enjeksiyon kalıplama makineleri, dolum makinesi, China.It kalıpları profesyonel üreticisi, PET üfleme makinesi ile başlayan 2007 yılında kuruldu. No.18, Xitang Road, Xizhang Town, Zhangjiagang kentinde bulunan Jiangsu Eyaleti, Çin.

Eceng Makine, PET su / meyve suyu / karbonatlı içecek / pişirme yağı / deterjan / kozmetik / ilaç şişesi enjeksiyonu, şişirme, doldurma, etiketleme, ambalajlama projeleri için profesyonel çözümler sunar.

Ana ürün:

Tam otomatik PET Stretch şişirme makinesi

Yarı otomatik pet şişe üfleme makinası

Enjeksiyonlu kalıp makinası

Dolum makinası

Etiketleme makinesi

Enjeksiyon / darbe kalıp

Eceng Makine imalatında uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz vardır. Ürün geliştirmede gösterdiğimiz çabalar 100'den fazla ülke müşterisine hak kazanmıştır. Her zaman dünyanın her köşesinden her müşteri için en güvenilir çözüm, makine, satış sonrası hizmeti sunmaya çalışıyoruz! Bizi ziyaret etmek!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Eceng

No. Çalışanları : 30~50

Yıllık satış : 5000000-7000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi


Firmamız, Zhangjiagang Eceng Şişe Machinery Co, Ltd Biz PET şişe makinesi, PET şişe makinesi, PET şişe yapma makinesi, PET şişirme makinesi ve kalıp özel bir üretici, Eceng Şişe Makine kalıpları yıllardır meşgul edilmiştir, ve tüm dünyaya yayılmış müşterilerimizden tanınmış bir üne kavuştuk.
Ürünlerimizin üstün kalite ve sıkı QC tecrübeli mühendislik grubumuz tarafından gerçekleştirildiğini söylemek gereksizdir. Müşterilerimize iyi arkadaşlarımız olarak saygı göstermek ve müşterilerimizle daha yakın ilişkiler kurmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak her zaman ana amacımızdır. Müşterilerimizden biri olacağınızı ciddiyetle umarız.
Her hafta, size bir şişe şişirme makinesi ve PET şişe üfleme makinesi sanayi ve sitemize en son bilgileri, sitemize dikkat çekmek için sitemize hoş geldiniz, biz herkese açığız!

Firma Servisi

Eceng makine kullanıcı ihtiyaçlarına bir tasarım sağlamak için müşterilere satış öncesi ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunmak.Aynı zamanda uzun bir süre için yedek parça temini şişe üfleme makinesi sağlamak.

Şirket takım

İLETİŞİM

Adres: Xitang Road 18, Xizhang Town, Zhangjiagang, Suzhou City, Jiangsu Eyaleti, Çin

Fabrika adres:Xitang Road 18, Xizhang Town, Zhangjiagang, Suzhou City, Jiangsu Eyaleti, Çin